ТОВ КК Клевер повідомляє про коригування тарифів за послуги з управління багатоквартирним будинком

ТОВ КК Клевер повідомляє про коригування тарифів за послуги з управління багатоквартирним будинком
16 июня 2023

Шановні співвласники!

 ТОВ «КК «Клевер» (раніше ТОВ «КК «Суворовський») обслуговує ваш будинок на підставі Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком з 01.06.2017 р. У 2018 році вступив в силу Закон України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII від 09.11.2017 р., яким було скасовано державне регулювання цін на надання послуг з експлуатації (управління) багатоквартирним житловим будинком (ст. 10 Закону) та у квітні 2019 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови № 869, якими виключив Порядок формування тарифу на послугу з утримання будинків та прибудинкових територій. Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» встановлено, що   визначення вартості послуги з управління відбувається в договірному порядку та затверджується загальними зборами співвласників. З 2017 року жодного разу вартість послуги з управління не змінювалася та жодного дня будинок не залишався без обслуговування. В існуючих економічних умовах зазначений тариф є дефіцитним, адже лише за 2022 рік офіційний індекс інфляції в Україні на утримання житла склав 124,6%, що підтверджує загальне підвищення цін на товари і послуги на 24,6%. У період 01.06.2017 р. по 01.05.2023р. значно зросла вартість купованих, для експлуатації житлового будинку, матеріалів і послуг. Не виключенням є і ріст мінімальної заробітної плати, яка з 01.01.2017 р. по 01.01.2023 р. збільшилась з 3200,00 грн. до 6700,00 грн. Зазначені чинники призвели до того, що надання в 2023 р. експлуатаційних послуг за діючою вартістю несе збитковий характер і не покриває витрати на експлуатацію житлового будинку.  Саме тому підприємством неодноразово були ініційовані  загальні збори співвласників.

З метою забезпечення в подальшому надання у вашому будинку послуг з управління, з врахуванням необхідності забезпечення належного санітарно-гігієнічного, технічного стану будинку, споруд і технічних мереж, а також забезпечення комфортних умов проживання і безпеки мешканців існує гостра потреба провести коригування вартості послуг з управління. Кожен з нас розуміє, що збиткова робота експлуатаційного підприємства призведе тільки до негативних наслідків і погіршення якості умов проживання мешканців всього будинку. Просимо поставитися з розумінням до вимушеного обґрунтованого коригування вартості послуг з управління та в обов’язковому порядку прийняти участь у загальних зборах. Для підвищення комфорту проживання  кожного мешканця та високої якості послуг з експлуатації нам необхідно адаптуватися до нових реалій життя.

З повагою, адміністрація ТОВ «КК «Клевер»

Эти новости также могут вас заинтересовать:

ТОВ КК Клевер повідомляє про коригування тарифів за послуги з управління багатоквартирним будинком

/

Шановні співвласники! ТОВ «КК «Клевер» (раніше ТОВ «КК «Суворовський») обслуговує ваш будинок на підставі Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком з 01.06.2017 р. повідомляє про підвищення тарифів.

Цілодобова аварійна служба 15-01

/

3 роки безперервної праці аварійної служба 15-01

Мэр Одессы проинспектировал реализацию проекта "Солнечный город"

/

20 октября городской голова Геннадий Труханов проверил, как идет реализация проекта «Солнечный город», который запустили 10 месяцев назад.