Хто ми?


Керуюча компанія «Клевер»

 Це надійна команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи та потужною технічною базою. Закладаючи сьогодні міцний фундамент управління багатоквартирними будинками, ми робимо все, щоб стати кращими у завтрашньому дні. Ми чітко представляємо та розвиваємо свої переваги, запорукою яких є знання, досвід та ділова репутація нашої команди.


Основна мета компанії 

 Професійне надання послуги з управління багатоквартирними будинками, забезпечення належного утримання будинків та прибудинкових територій у належному санітарно-технічному стані. Створення у місті традиції нового, якісного підходу до роботи у сфері ЖКГ, заснованого на взаємоповазі, прозорості та відкритості, максимальній економії коштів та особистого часу мешканців.

«Ми прагнемо покращувати життя людей, покращуючи місце їхнього проживання. Можна довго говорити про необхідність змін, але краще створювати їх уже зараз!»

Наші принципи

Відкритість

Житель завжди має рацію, чекаючи від нас якісних послуг! Кожен дзвінок, кожне відвідування компанії, що управляє, для нас важливі, тому ми прагнемо отримати основну інформацію від мешканця, для подальшого контакту з ним, з метою побудови довгострокових відносин. Ми забезпечуємо вільний доступ людей до інформації про діяльність компанії, тарифи та послуги, правила приймання та оплати.

Професіоналізм

Колектив КК «Суворовський» складається з досвідчених та відповідальних професіоналів, які мають середньотехнічну та вищу будівельну, бухгалтерську, фінансову, юридичну освіту. Наші фахівці щодня працюють для підвищення комфортності проживання мешканців Суворівського району.

Репутація

Ми обіцяємо і виконуємо тільки те, в чому абсолютно впевнені і завжди пам'ятаємо, що на нас лежить відповідальність усієї Компанії за наші слова та дії.

Наші пропозиції

  • Надання житлово-комунальних послуг за тарифами, що не перевищують встановлених чинним законодавством.
  • Економне витрата ресурсів.
  • Управління житловим фондом.
  • Утримання, обслуговування будівель та територій.
  • Проведення заходів щодо енергозбереження та енергоефективності.
  • Сприяння у виготовленні технічної документації на житлові будинки.
  • Розширення повноважень співвласників багатоквартирних будинків в управлінні своїм будинком.
  • Повна прозорість та відкритість роботи.
  • Цілодобова диспетчерська служба та аварійні бригади.

КК Клевер веде свою професійну діяльність з листопада 2011 року, на даний момент в управлінні компанії знаходиться 504 житлові будинки.

Основним нашим завданням є створення території для життя людей. Такої території, коли атмосфера будинку відчувається вже при вході у двір, а будинок є безпечною фортецею для комфортного проживання.

Ми гарантуємо: технічне обслуговування та поточний ремонт житлового та нежитлового фонду; експлуатацію, технічне обслуговування та ремонт інженерних систем; аварійне обслуговування будівель; прибирання та благоустрій прибудинкової території.

Колектив КК "Клевер" - це понад 300 осіб професіоналів, які щодня працюють, підвищуючи якість проживання мешканців Суворівського району. Це команда, яка випромінює великий позитивний заряд та будує довгострокові взаємини із мешканцями. Житель – наш пріоритет!

З метою зниження кількості претензій, скарг з боку населення та підвищення якості послуг, було надано спеціальну службу з контролю якості послуг.

У вас з'явилося бажання звільнитися від зайвого клопоту?

Просто почніть працювати з нами, зателефонувавши за номером

15-01

Наші остані новини:

ТОВ КК Клевер повідомляє про коригування тарифів за послуги з управління багатоквартирним будинком

/

Шановні співвласники! ТОВ «КК «Клевер» (раніше ТОВ «КК «Суворовський») обслуговує ваш будинок на підставі Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком з 01.06.2017 р. повідомляє про підвищення тарифів.

Цілодобова аварійна служба 15-01

/

3 роки безперервної праці аварійної служба 15-01

Мэр Одессы проинспектировал реализацию проекта "Солнечный город"

/

20 октября городской голова Геннадий Труханов проверил, как идет реализация проекта «Солнечный город», который запустили 10 месяцев назад.