Цілодобова аварійна служба 15-01

Цілодобова аварійна служба 15-01
28 сентября 2022

Вже третій рік поспіль безперервно працює аварійна служба 15-01. За час роботи було ліквідовано безліч аварій інженерних комунікацій в квартирах мешканців міста. Виникла необхідність виконати ремонт системи центрального опалення, каналізації або електромережі у вашому помешканні, а не знаєте до кого звернутися за якісною роботою? Вкотре нагадуємо про роботу Кол-центру 15-01. ЦІЛОДОБОВО Ви можете звернутися до наших операторів кол-центру для отримання детальної консультації, а також за потреби викликати спеціалістів аварійної бригади. Аварійна бригада відразу після отримання заявки виїде за Вашою адресою та максимально швидко ліквідує несправність та відновить функціонування інженерних мереж. Зверніть увагу, ми працюємо і у багатоквартирних будинках, і у приватному секторі.  Пам’ятаймо, виникла необхідність в отриманні кваліфікованої та швидкої допомоги, телефонуйте 15-01 та залишайтесь завжди з посмішкою.

Эти новости также могут вас заинтересовать:

ТОВ КК Клевер повідомляє про коригування тарифів за послуги з управління багатоквартирним будинком

/

Шановні співвласники! ТОВ «КК «Клевер» (раніше ТОВ «КК «Суворовський») обслуговує ваш будинок на підставі Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком з 01.06.2017 р. повідомляє про підвищення тарифів.

Цілодобова аварійна служба 15-01

/

3 роки безперервної праці аварійної служба 15-01

Мэр Одессы проинспектировал реализацию проекта "Солнечный город"

/

20 октября городской голова Геннадий Труханов проверил, как идет реализация проекта «Солнечный город», который запустили 10 месяцев назад.